Biuletyn Informacji Publicznej

FRSE

http://www.bip.gov.pl

Specjalista programu „Młodzież w działaniu” ds. Inicjatyw Młodzieżowych (Akcji 1.2)

Nr ref.: 
Nr ref. FRSE/MWD/17/2008
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko **Specjalisty programu „Młodzież w działaniu” ds. Inicjatyw Młodzieżowych (Akcja 1.2)**
Nr ref. FRSE/MWD/17/2008

Podstawowy zakres obowiązków:

* kierowanie pracą podzespołu Akcji 1.2, * bieżąca obsługa wniosków o dofinansowanie oraz raportów z realizacji projektów programu „Młodzież w działaniu”, * zarządzanie budżetem Akcji, * sporządzanie rocznych planów pracy oraz raportów finansowych, merytorycznych i statystycznych z realizacji działań Akcji, * planowanie strategii rozwoju Akcji, * współpraca w planowaniu i koordynacja działań szkoleniowych Akcji, * koordynowanie monitoringu projektów realizowanych w ramach Akcji.

Od kandydatów wymagamy:

* wykształcenia wyższego (mgr), * minimum dwuletniego doświadczenia w kierowaniu pracą zespołu, * doświadczenia w realizacji projektów edukacyjnych, * bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym umiejętności redagowania oraz tłumaczenia tekstów w języku polskim i angielskim (znajomość drugiego języka roboczego UE będzie dodatkowym atutem), * umiejętności w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych - programy pakietu Microsoft Office, redagowanie stron www, * umiejętności logicznego, analitycznego i syntetycznego rozumowania, * rzetelności i odpowiedzialności, * wykazywania inicjatywy i zaangażowania w pracę * dyspozycyjności i elastyczności. Dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarach pokrewnych do programu „Młodzież w działaniu”. Kandydatów prosimy o zapoznanie się z zakresem tematycznym programu „Młodzież w działaniu”, w szczególności Akcji 1.2 oraz podanie w liście motywacyjnym powodów zainteresowania pracą w programie „Młodzież w działaniu” Akcja 1.2.

Oferujemy:

* pracę w dynamicznym zespole, * perspektywę rozwoju zawodowego i zaspokojenia ambicji zawodowych, * możliwość podnoszenia kwalifikacji, * przyjazną atmosferę pracy, * wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie w języku polskim:

* listu motywacyjnego * CV wg [wzoru Europass](http://www.europass.org.pl/index.php?strona=cv3&nsp=239&jezyk=pl&click_l...) z zaznaczonym numerem referencyjnym do dnia 20 grudnia br. pocztą elektroniczną na adres: praca@frse.org.pl Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833 z dnia 21 sierpnia 1997r.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”
Podmiot udostępniający informacje: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Informację wytworzyła: Agnieszka Pietrzak
Informację wprowadził do BIP: Michał Chruściel
Data wytworzenia informacji: 28.10.2009 15:50
Data udostępnienia informacji: 28.10.2009 15:50
Data ostatniej aktualizacji: 28.10.2009 15:50