Biuletyn Informacji Publicznej

FRSE

http://www.bip.gov.pl

Instrukcja korzystania z BIP FRSE

Strona podmiotowa Biuletynu Informacji Publicznej Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji utworzona została zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

  • Ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,

  • Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP FRSE umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na grupy tematyczne i zatytułowane: “Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji” i “Dostęp do informacji publicznej”.

Żeby powrócić do strony głównej BIP FRSE należy kliknąć znajdujący się po lewej stronie, w górnej części ekranu pasek graficzny z ikoną BIP i napisem “Biuletyn Informacji Publicznej”. Poniżej znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej (http://bip.gov.pl/).

W Biuletynie Informacji Publicznej rejestrowane są wszelkie zmiany wprowadzane do treści artykułów. Informacja o tym znajduje się w menu przedmiotowych po lewej stronie w „rejestrze zmian”. Tutaj są również informacje statystyczne dot. odwiedzin stron BIP FRSE oraz dane kontaktowe do redakcji BIP FSRE.

Wyszukiwarka do szybkiego odszukania żądanej informacji znajduje się po prawej stronie ekranu. W puste pole należy wpisać słowo/słowa klucze a następnie kliknąć przycisk “szukaj”. Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie znaleziona przez program lista artykułów odpowiadających kryteriom wyszukiwania.

W Biuletynie oprócz tekstów, znajdują się również informacje w postaci plików do pobrania.

Podmiot udostępniający informacje: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Informację wytworzyła: Agnieszka Pietrzak
Informację wprowadził do BIP: Michał Chruściel
Data wytworzenia informacji: 16.09.2008 13:22
Data udostępnienia informacji: 16.09.2008 13:22
Data ostatniej aktualizacji: 25.01.2017 10:43