Biuletyn Informacji Publicznej

FRSE

http://www.bip.gov.pl

Wersja segmentu Redakcja z dnia śr., 03/18/2015 - 08:49

W skład redakcji Biuletynu Informacji Publicznej Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji wchodzą:

Promocja i Informacja

Agnieszka Pietrzak - telefon: (+ 48) (22) 46 31 171, e-mail: apietrzak@frse.org.pl

Kadry i Płace

Katarzyna Duda - telefon: (+ 48) (22) 46 31 124, e-mail: kduda@frse.org.pl
Magda Wojtkowska - telefon: (+ 48) (22) 46 31 122, e-mail: mwojtkowska@frse.org.pl

Zespół Zamówień Publicznych

Sława Malinowska - telefon: (+ 48) (22) 46 31 099, e-mail: smalinowska@frse.org.pl

Zespół Informatyki i Administracji

Maciej Olko - telefon: (+ 48) (22) 46 31 191, e-mail: molko@frse.org.pl
Ireneusz Fryszkowski - telefon: (+ 48) (22) 46 31 181, e-mail: ifryszkowski@frse.org.pl

Podmiot udostępniający informacje: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Informację wytworzyła: Agnieszka Pietrzak
Informację wprowadził do BIP: Michał Chruściel
Data wytworzenia informacji: 16.09.2008 12:26
Data udostępnienia informacji: 16.09.2008 12:26
Data ostatniej aktualizacji: 15.11.2017 14:19