Biuletyn Informacji Publicznej

FRSE

http://www.bip.gov.pl

Wersja segmentu Instrukcja korzystania z BIP FRSE z dnia pon., 01/04/2010 - 15:51

Strona podmiotowa Biuletynu Informacji Publicznej Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji utworzona została zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

  • Ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,

  • Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP FRSE umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na grupy tematyczne i zatytułowane: “Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji” i “Dostęp do informacji publicznej”.

Żeby powrócić do strony głównej BIP FRSE należy kliknąć znajdujący się po lewej stronie, w górnej części ekranu pasek graficzny z ikoną BIP i napisem “Biuletyn Informacji Publicznej”. Poniżej znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej (http://bip.gov.pl/).

W Biuletyn Informacji Publicznej rejestrowane są wszelkie zmiany wprowadzane do treści artykułów. Informacja o tym znajduje się w menu przedmiotowych po lewej stronie w „rejestrze zmian”. Tutaj są również informacje statystyczne dot. odwiedzin stron BIP FRSE oraz dane kontaktowe do redakcji BIP FSRE.

Wyszukiwarka do szybkiego odszukania żądanej informacji znajduje się po prawej stronieekranu. W puste pole należy wpisać słowo/słowa klucze a następnie kliknąć przycisk “szukaj”. Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie znaleziona przez program lista artykułów odpowiadająca kryteriom wyszukiwania.

W Biuletynie oprócz tekstów, znajdują się również informacje w postaci plików do pobrania.

Podmiot udostępniający informacje: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Informację wytworzyła: Agnieszka Pietrzak
Informację wprowadził do BIP: Michał Chruściel
Data wytworzenia informacji: 16.09.2008 12:22
Data udostępnienia informacji: 16.09.2008 12:22
Data ostatniej aktualizacji: 25.01.2017 09:43